Firmamız

Koray Plastik olarak pencere sektörüne yıllar önce cam ve alüminyum doğrama ile başladık. Çalıştık, kaliteli hizmeti süreklilik haline getirip iyi işler ve güzel projeler ürettik. Birden bire büyümedik; adım adım yavaş yavaş emeğimizle, bilgimizle sürekli öğrenerek ve gelişmelere açık olarak bugünlere kadar geldik.

Yıllar önce alüminyum doğramada çok ciddi işleri başarıyla tamamlarken hızla büyüyen ve sürekli değişen bir dünyada, teknolojiye açık bir şekilde yolumuza devam ederken pvc doğrama ile tanıştık. Ürünlerimizin içerisine pvc sistemlerini de dahil ederek geniş bir yelpaze oluşturmaya başladık. Kararlı adımlarla günümüze kadar geldik.

Pvc konusunda kendi bilgimiz ile üretmek istedik. Bunun için çalıştık. Kendi tarzımızı, işlerimizi ortaya çıkardık. Bir müşteri diğer müşteriyi getirdi. Portföyümüz büyüdükçe büyüdü. Tecrübemiz arttıkça kurumsallaşmaya başladık. İşlerimizi, hizmetimizi belgeledik. Bu konuda da kendi bilgimiz ile üretim yaparak hiç bir zaman kaliteden ödün vermeden kendi tarzımızı oluşturduk.


 

KORAY PLASTİK olarak, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, kendimizi ve olanaklarımızı sürekli yenileyerek geliştirdik, çalışanlarımıza sistematik bir çalışma ortamı hazırladık, müşteri memnuniyetini sürekli arttırarak portföyümüzü tüm Türkiye' ye yaydık.

Ev ve işyerinizde gönül rahatlığı ile yaşayabilmek istiyorsanız, sizlere sunacağımız seçeneklerimizi mutlaka görünüz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. İstekleriniz en kısa sürede değerlendirilerek sizlere en uygun teklifler sunulacaktır.

Mimari estetiğe önem veren, kaliteli ürünler kullanmayı amaç edinen, yapmış olduğu işte hizmet anlayışını da en ön planda tutan firmamız; uzman mimar ve teknik eleman kadrosu ile kısa sürede güçlü ve güvenilir firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır. Dünyadaki gelişmeleri takip ederek yeni ürünler geliştirmekle kalmayıp, kısa bir zaman önce de dünya pazarlarına açılarak yurtdışında da işler üretmeye başladık.

Tüm müşterilerimize, gösterdikleri güvenden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Koray Plastik - Rehau Yetkili Bayi    Çavuşbaşı - İSTANBUL          |          pvc ve Alüminyum  |  Balkon Camlama  |  Kış Bahçesi  |  Panjur ve Kepenk