• Koray Plastik Kavacık
 • Koray Plastik Kavacık
 • Koray Plastik Kavacık

Koray Plastik olarak panjur sistemlerinde kendi üretimiz ile hizmet vermekteyiz. Kullanmış olduğumuz malzemler Rehau firmasının ürünleri olup " Rehau Yetkili Üretici Bayii " olarak kaliteli malzeme ile kaliteli hizmet vermekteyiz.

Panjur Sistemi; iç mekanın dışarıdan görülmesini önleyen, güneşlik ve sineklik ihtiyaçlarını komple bir sistem içerisinde çözüme ulaştıran sistemdir. Düşey eksende açılıp kapanan sabit panjurlarda; talebe göre sineklik, sineklik ve güneşlik, ya da uzaktan kumandalı veya manuel aksesuar eklenebilmektedir. Bina yüzeyinden taşmayan panjur kutusu sayesinde cephe bütünlüğünün bozulmamasını sağlar. Panjur sistemleri; güneş kırma, parlamaya karşı koruma, tam gölgeleme, ısı izolasyonu, güvenlik gibi imkanlar sağlar. Motorlu olarak çalıştırılabilme imkanları mevcuttur. Isıcam arası uygulamalarımız estetik olup evlerinize farklı bir hava katar.

Panjur ve Kepenk Sistemleri - Koray Plastik Kalitesi ile..

Panjur sistemleri, ev, işyeri ve diğer yapı sistemlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.. Panjur sistemleri; teknolojinin gelişmesi ile gelen yenilikler sayesinde, yeni kimliklere bürünmekte, ilave fonksiyonlara ve farklı görünümlere ulaşmakta ve böylece geçmişteki kullanım alanlarına yenilerini eklemektedir. Panjur sistemleri her eve stil, güvenlik ve güneşten korunma sağlarlar. Bunlara ek olarak odanızda gölgelendirme veya arzu ettiğiniz herhangi bir yerde tamamen mahremiyet alternatifleri sunar. Kış ayları boyunca evinizi soğuktan koruyacak, yazları ise güneşin göz kamaştırıcı ışığını ve sıcaklığını azaltacaktır. Panjurlar ayrıca dışarıdan gelen gürültünün de büyük ölçüde azaltılmasını sağlarlar. İster el ile, ister motorlu olsun panjur sistemleri yaşam alanlarımızın vazgeçilmez parçaları olmuştur.

Yüksek Beklentileriniz için " EKONOMİK ÇÖZÜMLER " Koray Plastik' te.

İmalatını yapmış olduğumuz ürün çeşitlerimiz :

- Panjur

- Motorlu Panjur

- Monoblok Panjur

- Isıcam arası Perde Sistemi

Modern ve geleneksel tasarım için yenilikçi Kepenk Sistemleri...

Kepenkler, geniş kullanım olanakları sunar: Evde özel bir vurgu, komşuların meraklı bakışlarına karşı görünme koruması, güneş koruması olarak ve oda sıcaklığını ayarlamak için. Kepenk kendisine ait bir özel kasaya montaj edilebilmesi dışında, duvara, söveye veya doğramaya montaj yapma imkanı da vardır. Tek kanat, iki kanat, üç kanat ve dört kanat olmak üzere klasik açılımlı kepenk imalatları dışında, daha fazla kanatlı çözümler için katlamalı sistemlerde kullanılabilir. Ayrıca duvar üzerinde sürme sistemli olarak ta uygulanabilir Kepenk imalatında doğrama açılımları çok önemlidir. Doğramalar kepenk aksesuar ve menteşelerine rahat ulaşacak boyut, detay ve açılım sisteminde olmalıdır. Kepenk imalatı, mimari proje sırasında karar verilmesi gereken bir yapı elemanıdır Uygulanabilir kepenk boyutları, açılım sistemleri, kepenk açılımı için gerekli duvar yüzeyleri ve doğrama detaylarına proje aşamasında karar verilmelidir. Bu konuda firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. Sabit lamel, hareketli lamel ve dolu panel uygulama imkanı vardır.  Kepenkler evinize güven ve güzellik katar.

 

 • pvc Nedir ?

  PVC, yaygın deyimi ile ' vinil ' ( Poli Vinil Klorür ) kelimesinin kısaltılmış şeklidir ve petrol (veya doğalgaz) ile tuz' dan oluşan bir polimer türüdür. Bu polimer, çeşitli katkı maddeleri ile harmanlandıktan sonra yüksek sıcaklıklarda şekillendirilerek plastik haline getirilir ve yaygın olarak hemen hemen her alanda kullanılır.

 • Neden Rehau ?

  Bir yapının karakterini görsel, işlevsel ve enerjisel açıdan bir bütün olarak binanın cephesi taşır. Pencere sistemlerimiz ile bir marka kalitesi inşa eder ve tüm gereksinimlerinizin karşılanabileceği ürünlere sahip olursunuz.Ürün gamımız çok çeşitlidir. Pencere, Kaldırmalı Sürme Kapı, Ev Kapısı, Kış Bahçesi, Teras Sistemleri, Panjurlardan kepenk ve iç pencere pervazlarına kadar... Yenilikçi sistem çözümlerinin yanında, projelendirmeden uygulamaya kadar tüm inşaat aşamalarında birinci sınıf hizmetlerle size destek vermekteyiz. Çok yönlü ürün ve hizmet gamımızı keşfedin.

 • Çalışma Şeklimiz

  Koray Plastik olarak müşterilerimizin istek ve fikirleri doğrultusunda hareket ederiz. Bizimle temasa geçtiğiniz andan itibaren isteklerinizi tam ve doğru tesbit edebilmek için bulunduğunuz yere gelerek keşif yapmaktayız. Bu keşif sonucuna göre sizlere en uygun teklifi hazırlayıp sunmaktayız. Teklifimizin sizler tarafından değerlendirilip onaylanmasından sonra da söz verdiğimiz süre içerisinde işlerimizi tamamlamaktayız.

 • Yalıtım ve Enerji Tasarrufu

  Rehau pvc sürme kapı sitemlerinde yüksek ısı yalıtımı mevcuttur. Bu sayede enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Kapı sistemlerinde kullanılan çok odacıklı sistemler sayesinde etkin bir ısı yalıtımı elde edilmektedir. Kaldırmalı Sürme Kapılar tüm hava şartlarına dayanıklıdır. Kullanılan teknikler sayesinde de iyi bir ses yalıtımı sağlanmakta olup ev ve iş yerinizde keyifli bir ortam oluşturulmaktadır.

Koray Plastik - Rehau Yetkili Bayi  |  Çavuşbaşı - İSTANBUL      |     pvc ve Alüminyum  |  Balkon Camlama  |  Kış Bahçesi  |  Panjur ve Kepenk