Koray Plastik olarak pvc sistemlerinde Rehau firmasının ürünlerini kullanmaktayız." Rehau Yetkili Üretici Bayii " olarak kaliteli malzeme ile kaliteli hizmet vermekteyiz. Pencere hayata yapılan bir yatırımdır. Rehau Pencere Sistemlerinde çeşitlilik ve ihtiyaca göre ürün bulabilme özellikleri mevcuttur. Yüksek enerji verimliliğine sahip profilden ekonimil profile kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Pek çok mimari çalışmalar için Rehau profil ürünleri isteklerinize tam yanıt verecek şekildedirler. Enerji tasarrufu sağlayan, ısı yalıtımı çok iyi olan Rehau pvc pencere sistemleri kalite, tasarım ve estetik isteyenler için idealdir....

İsteklerinizi bize ulaşarak bildirin. Gelip keşif yapalım ve size en uygun seçeneklerde pvc pencere sistemlerini önerelim. Bizimle çalıştığınızda göreceksiniz ki desteğimiz süreklidir. Yalıtımlı, ekonomik ve estetik ürünleri sizlerin beğenisine sunmak bizim için görevdir. 

Yüksek Beklentileriniz için " EKONOMİK ÇÖZÜMLER " Koray Plastik' te.

Kullandığımız pvc pencere ürünleri çok iyi ısı yalıtımı sağlamaları nedeni ile, sıcaklık olması gerektiği yerde evinizdde kalır. Böylece daha az fatura ödeyerek kazançlı duruma gelirsiniz. En soğuk zamanlarda dahi pencerelerimizin sağladığı ısı yalıtımı sayesinde keyifli bir ev ortamında yaşamınızı sürdürürsünüz. 

 • pvc Nedir ?

  PVC, yaygın deyimi ile ' vinil ' ( Poli Vinil Klorür ) kelimesinin kısaltılmış şeklidir ve petrol (veya doğalgaz) ile tuz' dan oluşan bir polimer türüdür. Bu polimer, çeşitli katkı maddeleri ile harmanlandıktan sonra yüksek sıcaklıklarda şekillendirilerek plastik haline getirilir ve yaygın olarak hemen hemen her alanda kullanılır.

 • Neden Rehau ?

  Bir yapının karakterini görsel, işlevsel ve enerjisel açıdan bir bütün olarak binanın cephesi taşır. Pencere sistemlerimiz ile bir marka kalitesi inşa eder ve tüm gereksinimlerinizin karşılanabileceği ürünlere sahip olursunuz.Ürün gamımız çok çeşitlidir. Pencere, Kaldırmalı Sürme Kapı, Ev Kapısı, Kış Bahçesi, Teras Sistemleri, Panjurlardan kepenk ve iç pencere pervazlarına kadar... Yenilikçi sistem çözümlerinin yanında, projelendirmeden uygulamaya kadar tüm inşaat aşamalarında birinci sınıf hizmetlerle size destek vermekteyiz. Çok yönlü ürün ve hizmet gamımızı keşfedin.

 • Çalışma Şeklimiz

  Koray Plastik olarak müşterilerimizin istek ve fikirleri doğrultusunda hareket ederiz. Bizimle temasa geçtiğiniz andan itibaren isteklerinizi tam ve doğru tesbit edebilmek için bulunduğunuz yere gelerek keşif yapmaktayız. Bu keşif sonucuna göre sizlere en uygun teklifi hazırlayıp sunmaktayız. Teklifimizin sizler tarafından değerlendirilip onaylanmasından sonra da söz verdiğimiz süre içerisinde işlerimizi tamamlamaktayız.

 • Yalıtım ve Enerji Tasarrufu

  Rehau pvc pencere sitemlerinde yüksek ısı yalıtımı mevcuttur. Bu sayede enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Pvc pencere sistemlerinde kullanılan çok odacıklı sistemler sayesinde etkin bir ısı yalıtımı elde edilmektedir. Büyük ebatlı pencerelerde dahi bu etkiyi farkedeceksiniz. Kullanılan teknikler sayesinde de iyi bir ses yalıtımı sağlanmakta olup ev ve iş yerinizde keyifli bir ortam oluşturulmaktadır.

 • Rehau pcv Pencere Karşılaştırma Tablosu

  DOĞRAMA SERİSİ

  EURO 70

  BRİLLANT

  EURO 86

  GENEO

  Profil genişliği

  70 mm

  70 mm

  86 mm

  86 mm

  Dış duvar et kalınlığı

  2.7 mm

  3.1 mm

  2.7 mm

  3.1 mm

  Odacık sayısı

  5

  5

  6

  6

  Standart cam sistemi

  4+16+4

  4+16+4

  4+16+4

  4+16+4

  Destek sacı kalınlığı

  1.50 mm *

  1.50 mm *

  1.50 mm *

  **

  Isı iletkenlik katsayısı

  1.30 W/m²K

  1.30 W/m²K

  1.10 W/m²K

  0.85 W/m²K

Koray Plastik - Rehau Yetkili Bayi  |  Çavuşbaşı - İSTANBUL      |     pvc ve Alüminyum  |  Balkon Camlama  |  Kış Bahçesi  |  Panjur ve Kepenk