• Koray Plastik pvc Kapı Pencere
 • Koray Plastik pvc Kapı Pencere
 • Koray Plastik pvc Kapı Pencere

Koray Plastik olarak pvc sistemlerinde Rehau firmasının ürünlerini kullanmaktayız." Rehau Yetkili Üretici Bayii " olarak kaliteli malzeme ile kaliteli hizmet vermekteyiz. Pencere sistemlerinde olduğu gibi pvc kapı sistemlerinde de Rehau tekonolojisi ve ürünlerini kullanmaktayız. Yüksek enerji verimliliğine sahip profilden ekonimil profile kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Her evin odak noktası evin kapısıdır. Bu nedenle göze hoş gelmeli ve evin genel görünümü ile uyum sağlamalıdır. Ancak konfor da en az tasarım kadar önemlidir. Güvenilir olmalı, hava koşullarına karşı koruyucu olmalı ve azami güvenlik sağlamalıdır. Sunduğumuz uygun profil seçenekleri ve sizin zevkinize göre bir ev kapısı dolgusu ile tasarımlarınızı konfor ve işlevsellik ile bir arada yapabilirsiniz.

Bir ev kapısı giriş yeri olmanın ötesindedir; bir evin merkez noktasıdır. Bu nedenle en iyi enerji verimliliği, tasarım, konfor ve uzun ömürlülük önemli bir rol oynar. 

Yüksek Beklentileriniz için " EKONOMİK ÇÖZÜMLER " Koray Plastik' te.

Kullandığımız pvc kapı ürünleri çok iyi ısı yalıtımı sağlamaları nedeni ile, sıcaklık olması gerektiği yerde evinizdde kalır. Böylece daha az fatura ödeyerek kazançlı duruma gelirsiniz. En soğuk zamanlarda dahi sağlanan ısı yalıtımı sayesinde keyifli bir ev ve iş ortamında yaşamınızı sürdürürsünüz. 

 • pvc Nedir ?

  PVC, yaygın deyimi ile ' vinil ' ( Poli Vinil Klorür ) kelimesinin kısaltılmış şeklidir ve petrol (veya doğalgaz) ile tuz' dan oluşan bir polimer türüdür. Bu polimer, çeşitli katkı maddeleri ile harmanlandıktan sonra yüksek sıcaklıklarda şekillendirilerek plastik haline getirilir ve yaygın olarak hemen hemen her alanda kullanılır.

 • Neden Rehau ?

  Bir yapının karakterini görsel, işlevsel ve enerjisel açıdan bir bütün olarak binanın cephesi taşır. Pencere sistemlerimiz ile bir marka kalitesi inşa eder ve tüm gereksinimlerinizin karşılanabileceği ürünlere sahip olursunuz.Ürün gamımız çok çeşitlidir. Pencere, Kaldırmalı Sürme Kapı, Ev Kapısı, Kış Bahçesi, Teras Sistemleri, Panjurlardan kepenk ve iç pencere pervazlarına kadar... Yenilikçi sistem çözümlerinin yanında, projelendirmeden uygulamaya kadar tüm inşaat aşamalarında birinci sınıf hizmetlerle size destek vermekteyiz. Çok yönlü ürün ve hizmet gamımızı keşfedin.

 • Çalışma Şeklimiz

  Koray Plastik olarak müşterilerimizin istek ve fikirleri doğrultusunda hareket ederiz. Bizimle temasa geçtiğiniz andan itibaren isteklerinizi tam ve doğru tesbit edebilmek için bulunduğunuz yere gelerek keşif yapmaktayız. Bu keşif sonucuna göre sizlere en uygun teklifi hazırlayıp sunmaktayız. Teklifimizin sizler tarafından değerlendirilip onaylanmasından sonra da söz verdiğimiz süre içerisinde işlerimizi tamamlamaktayız.

 • Yalıtım ve Enerji Tasarrufu

  Rehau pvc kapı sistemlerinde yüksek ısı yalıtımı mevcuttur. Bu sayede enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Pvc kapı  sistemlerinde kullanılan çok odacıklı sistemler sayesinde etkin bir ısı yalıtımı elde edilmektedir. Kapı sistemlerimiz, ses yalıtımı açısından kişisel gereksinimlere ve ortama uyarlanabilir. Bu sayede gürültü dışarıda kalır ve içeride ise sessizlik sağlanmış olur. Kullanılan teknikler sayesinde de iyi bir ses yalıtımı sağlanmakta olup ev ve iş yerinizde keyifli bir ortam oluşturulmaktadır.

 • Modern Kapıların Avantajları
  Profil sistemlerimiz geleceğe yönelik teknolojileriyle tüm uygulamalarda en yüksek performansı sunar. Burada söz konusu olan sadece profil değil, sistemlerimizin sunduğu bir çok avantajdır. Örn. ısı yalıtımı, hırsızlık emniyeti veya ses yalıtımı her duruma özel olarak uyarlanabilir. Aynı zamanda, özgün REHAU HDF (High Definition Finishing) yüzeyiyle sistemlerimiz çekici görünüme sahip olup, temizlenmesi ve bakımı kolay ve uzun ömürlüdür.

Koray Plastik - Rehau Yetkili Bayi  |  Çavuşbaşı - İSTANBUL      |     pvc ve Alüminyum  |  Balkon Camlama  |  Kış Bahçesi  |  Panjur ve Kepenk