• Koray Plastik Kavacık
 • Koray Plastik Kavacık
 • Koray Plastik Kavacık

Koray Plastik olarak pvc sistemlerinde Rehau firmasının ürünlerini kullanmaktayız." Rehau Yetkili Üretici Bayii " olarak kaliteli malzeme ile kaliteli hizmet vermekteyiz.

Büyük cam yüzeyler ve ışıkla dolup taşan odalar, mekanlara ferahlık ve rahatlık kattığı için modern mimaride genelde ön plandadır. Ancak büyük cam yüzeylerde doğru stabilite, ses yalıtımı ve hırsızlık emniyeti gibi konuların da düşünülmesi gerekir. REHAU Kaldırmalı Sürme Kapı Sistemleriyle, ödün vermeksizin doğru seçimi yapmış olursunuz.

REHAU Kaldırmalı Sürme Kapı Sistemleri - Sistemli Yaşam Kalitesi

Pek çok mimari çalışmalar için Rehau profil ürünleri isteklerinize tam yanıt verecek şekildedirler. Enerji tasarrufu sağlayan, ısı yalıtımı çok iyi olan Rehau pvc pencere sistemleri kalite, tasarım ve estetik isteyenler için idealdir....

İsteklerinizi bize ulaşarak bildirin. Gelip keşif yapalım ve size en uygun seçeneklerde pvc pencere sistemlerini önerelim. Bizimle çalıştığınızda göreceksiniz ki desteğimiz süreklidir. Yalıtımlı, ekonomik ve estetik ürünleri sizlerin beğenisine sunmak bizim için görevdir. 

Yüksek Beklentileriniz için " EKONOMİK ÇÖZÜMLER " Koray Plastik' te.

 • pvc Nedir ?

  PVC, yaygın deyimi ile ' vinil ' ( Poli Vinil Klorür ) kelimesinin kısaltılmış şeklidir ve petrol (veya doğalgaz) ile tuz' dan oluşan bir polimer türüdür. Bu polimer, çeşitli katkı maddeleri ile harmanlandıktan sonra yüksek sıcaklıklarda şekillendirilerek plastik haline getirilir ve yaygın olarak hemen hemen her alanda kullanılır.

 • Neden Rehau ?

  Bir yapının karakterini görsel, işlevsel ve enerjisel açıdan bir bütün olarak binanın cephesi taşır. Pencere sistemlerimiz ile bir marka kalitesi inşa eder ve tüm gereksinimlerinizin karşılanabileceği ürünlere sahip olursunuz.Ürün gamımız çok çeşitlidir. Pencere, Kaldırmalı Sürme Kapı, Ev Kapısı, Kış Bahçesi, Teras Sistemleri, Panjurlardan kepenk ve iç pencere pervazlarına kadar... Yenilikçi sistem çözümlerinin yanında, projelendirmeden uygulamaya kadar tüm inşaat aşamalarında birinci sınıf hizmetlerle size destek vermekteyiz. Çok yönlü ürün ve hizmet gamımızı keşfedin.

 • Çalışma Şeklimiz

  Koray Plastik olarak müşterilerimizin istek ve fikirleri doğrultusunda hareket ederiz. Bizimle temasa geçtiğiniz andan itibaren isteklerinizi tam ve doğru tesbit edebilmek için bulunduğunuz yere gelerek keşif yapmaktayız. Bu keşif sonucuna göre sizlere en uygun teklifi hazırlayıp sunmaktayız. Teklifimizin sizler tarafından değerlendirilip onaylanmasından sonra da söz verdiğimiz süre içerisinde işlerimizi tamamlamaktayız.

 • Yalıtım ve Enerji Tasarrufu

  Rehau pvc sürme kapı sitemlerinde yüksek ısı yalıtımı mevcuttur. Bu sayede enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Kapı sistemlerinde kullanılan çok odacıklı sistemler sayesinde etkin bir ısı yalıtımı elde edilmektedir. Kaldırmalı Sürme Kapılar tüm hava şartlarına dayanıklıdır. Kullanılan teknikler sayesinde de iyi bir ses yalıtımı sağlanmakta olup ev ve iş yerinizde keyifli bir ortam oluşturulmaktadır.

Koray Plastik - Rehau Yetkili Bayi  |  Çavuşbaşı - İSTANBUL      |     pvc ve Alüminyum  |  Balkon Camlama  |  Kış Bahçesi  |  Panjur ve Kepenk